SOHBET'E BAĞLAN

Sohbet Yetişkin Odaları

Sizde
Yetişkin Odalara
bağlanın.

En Kaliteli sohbet yetiskin

alt isim

Sohbet Yetiskin

Etrafınızdaki insanların daimi sizlere “kaç yaşına geldin? Izdivaç etmeye niyetin yok mu artık?” demesinden sıkıldıysanız bu yazı tam sizlik.
Evlilik yaşınızın yaklaştığını düşünüyorsunuz ama ortada evlilikiçersinde bir adayınız yok.  Sorun değil zira bundan sonra evlilik sitelerinde bu vaziyetlere ilaç tadında analiz eder kazançlıyor. Her genç kızın hayali değil midir? Mutlu bir evlilik, iyi bir eş ve anne olmak.  Erkeklerinde öyle tabi, istemezsin sende güzeller güzeli bir eşim olsun, mutlu bir yuvam olsun artık ki ileriki planlarımı çocuklarım ve eşimüstüne yapayım, tabiki öyle.

Sohbet Yetiskin

Evlilik iki kişilik bir yolculuktur.  Denge ister, emek ister, paylaşmak ister.  Ama sizin şunlar içersinde bir adayınız dahi yok ne efkâr diyip siziniçersinde üzülmek isterdim.  Fakat buna yapmıyorum size bir iyilik yapıp bu evlilik sitesinde hayalinizdeki eşi bulma olanağı sağlıyorum.
Mutluluk ayaklarınıza dolaşsın, huzur kapınızdan noksan olmasın diye.  Niye hala bekliyorsunuz ki ben onu anlamıyorum anneniz başınızın etini yemiyor mu yoksa? Bundan sonra izdivaç et diye! Her ne olursa olsun evliliği ben temiz bir çarşaf gibi görüyorum adeta evlenen insanlar benim gözümde ak pak oluyorlar.  Tertemiz görüyorum onları.  Annenizin siz erkeklere buluş gelin adayları beğenmediniz mi? Veyahutmahallenizde size makul evlenebileceğiniz bir gelin adayı yok mu? Bazı kişiler siz erkekler var kadınları düşünmüş bunun içersinde başyormuşlar ve hayalinizdeki eşi bulma imkanınızı parmaklarınızın ucuna kadar getirmişler.  Bu kadar basit gerçekte sevinç tecrübe et o şeyi yakalamak.  Ama hep ön yargılarımız zorluyor bizi değil mi?

Sohbet Yetiskin

ortamından birilerine iltimat etmek basit mı diyor bazı kişiler.  Peki ya herkes sizin gibi düşünüyorsa? Ne biliyorsun senin bir bayana, tanışmak emelli, güvensizlik ve kuşku içersinde attığın o iletisialdığında kafasında aynı şüphecilikle yaklaşmadığını? Bir erkekiçersinde sebep zorsa bu vaziyet bayan içersinde aynı şekildezahmetlidir.  Biraz empati lütfen, evvel birbirimize dürüst olmayı ve güvenmeyi öğrenmeliyiz.

Etiketler: ,

kez görüntülendi.

0 Yorum yorumlama

Burak

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.